Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /autoinstalator/joomla1/libraries/cms/application/cms.php on line 470
AKTUALNOSCI - Usługi ABI i ASI Jacek Lewandowski
Usługi ABI i ASI
Jacek Lewandowski
Zadzwoń: +48 500-866-061 

Bądźmy ostrożni i nie udostępniajmy naszych danych osobowych nieznanym podmiotom – apeluje minister Andrzej Lewiński, zastępca GIODO.
W opinii ministra Andrzeja Lewińskiego, zastępcy Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (GIODO), brak należytej staranności i nasza niefrasobliwość bardzo często prowadzą do kradzieży tożsamości. Tymczasem o pozyskanie naszych danych, by następnie wykorzystać je w przestępczych celach, starają się „zawodowcy”, stosujący wyrafinowane niekiedy sposoby i metody.
Często myślimy, że kradzież tożsamości to sztuczny problem, z którym nigdy nie będziemy mieli do czynienia. Pomimo wiedzy, że takie zjawisko istnieje, uważamy, że nam nic złego się nie przydarzy. Tymczasem każdy z nas narażony jest na to, że ktoś skradnie nam naszą tożsamość i - podszywając się pod nas - zaciągnie na nasze konto np. kredytu w banku. To my będziemy musieli go spłacać, bo oficjalnie to my figurujemy jako kredytobiorca.

Czytaj więcej...

Artykuł do ściągnięcia tutaj.